Eurorepar Car Service Türkiye Araç Bakımı

Size en yakın noktayı bulun

Geri

ARAÇ BAKIMI  ARAÇ BAKIMI

Eurorepar Car Service'lerde Her Marka Araca Bakım!

 

 

Her araç kullanım süresi boyunca düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Aracınızın kullanım kılavuzu ve garanti bakım kitapçığında, aracınızın kullanım süresi boyunca hangi km aralıklarında nasıl işlemler yaptırmanız gerektiği belirtilmiştir. Örneğin, 15.000 km bakımında bujilerinizin değişimi veya yakıt filtrenizin kontrolü gerekebilir.

 

Eurorepar Car Service olarak aracınıza özel bakım işlemlerinin doğru zamanda ve doğru şekilde yapılmasına özen gösteririz. Her bakımda motor yağınızı ve gerekli filtreleri değiştirir, varsa bunun dışında yapılmasını önerdiğimiz işlemleri paylaşırız. Aracınızın garantisi devam ediyorsa garantisinin bozulmaması için üretici standartlarına uyarız.

 

Aracınızın markası ne olursa olsun, her Eurorepar Car Service noktasında son teknoloji ve her markaya uygun arıza teşhis cihazlarıyla hizmet alırsınız. Bu sayede aracınızın problemlerini en doğru şekilde tespit eder ve aracınızın ihtiyaç duyduğu çözümleri uygularız.

 

Ücretsiz 20 Nokta Kontrolü kapsamı için Kontrol sayfamızı ziyaret edin.

 

Öneri Eurorepar Car Service

  • Araç kullanım sıklığınız ve tarzınız araç bakım aralıklarınızı etkileyebilir. Şehir merkezinde uzun süreli araç kullanımı, dur/kalk trafiği vb. etkenler aracınızda uzun yol etkisi yaratabilir. Aracınızı güvenliğinden emin olmak için 6 ayda bir kontrol ettirmenizi öneririz.

  • Motor yağ seviyesi, lastik aşınmaları, silecekler ve farlarınız her servis ziyaretinizde kontrol edilir. Ancak, bu kontrolleri sizin de belirli periyotlarla yapmanızı öneririz.

  • Eurorepar Car Service noktaları, yeni araç garantinizin bozulmaması için araç üreticisinin servis kriterlerine uymaya özen gösterir. Aracınızın onarımında kullanılan parçaların kalitesine sizin de özen göstermenizi öneririz.

Sorularınız

Evet. Eurorepar Car Service noktasından randevunuzu alırken aracınızın garantisinin sürdüğünü belirtin. Aracınızın servis işlemi araç üreticisinin standartlarına göre yapılacaktır. Böylece aracınızın garantisi bozulmadan istediğiniz Eurorepar Car Service noktasından hizmet alabilirsiniz.

icon-gear